بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌بندی‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو

    محصولات با برچسب ‌«brand-rex om1 patch cord‌»

    نمایش به عنوان گرید فهرست
    مرتب‌ سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-LC داپلکس مالتی‌مود OM1

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به LC داپلکس مالتی‌مود OM1، دارای دو کانکتور LC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-SC داپلکس مالتی‌مود OM1

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به SC داپلکس مالتی‌مود OM1، دارای کانکتورهای LC و SC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-LC داپلکس مالتی‌مود OM1

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به LC داپلکس مالتی‌مود OM1، دارای کانکتورهای SC و LC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-SC داپلکس مالتی‌مود OM1

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به SC داپلکس مالتی‌مود OM1، دارای دو کانکتور SC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    brand-rex om1 patch cord