بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌بندی‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو

    محصولات با برچسب ‌«پچ کورد om3 برندرکس‌»

    نمایش به عنوان گرید فهرست
    مرتب‌ سازی بر اساس
    نمایش در هر صفحه

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-LC داپلکس مالتی‌مود OM3

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به LC داپلکس مالتی‌مود OM3، دارای دو کانکتور LC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-SC داپلکس مالتی‌مود OM3

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به SC داپلکس مالتی‌مود OM3، دارای کانکتورهای LC و SC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-LC داپلکس مالتی‌مود OM3

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به LC داپلکس مالتی‌مود OM3، دارای کانکتورهای SC و LC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-SC داپلکس مالتی‌مود OM3

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به SC داپلکس مالتی‌مود OM3، دارای دو کانکتور SC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.

    پچ کورد om3 برندرکس