بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌بندی‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    تولیدکننده: برندرکس (Brand-rex)

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-SC داپلکس مالتی‌مود OM3

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به SC داپلکس مالتی‌مود OM3، دارای دو کانکتور SC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.
    کد محصول: OPT_BRX_OM3PC_SCSCMD
    *
    وضعیت موجودی: در انبار

    نقد و بررسی اجمالی پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-SC داپلکس مالتی‌مود OM3 یا Brand-Rex SC-SC duplex multi mode OM3 patch cord

    پچ‌کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می‌شود و برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات در شبکه‌ی فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به SC دارای کانکتور SC که مخفف کانکتور مشترک، کانکتور میدان یا کانکتور استاندارد است، می‌باشد. استفاده از کانکتور SC، در ارتباطات داده‌ها و مخابرات فیبر نوری بسیار شایع است. این نوع کانکتور از نوع فشار و کشش بوده و می‌تواند برای 1000 چرخه‌ی اتصال استفاده شود.پچ‌کورد برندرکس SC به SC، در کانکتور خود دارای قفل می‌باشد و کم هزینه بودن، سادگی و دوام از ویژگی‌های خاص این کانکتور است. پچ‌کورد نوری SC به طور گسترده‌ای در شبکه‌های فیبر نوری استفاده می‌شود و می‌تواند با اکسید زیرکونیوم و قاب پلاستیکی همراه باشد.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex LC-LC duplex multi mode OM3 patch cord:

    - بخار اندک، بدون هالوژن

    - 100 درصد تست شده

    - قطر هسته 50/125

    مشخصات محصول
    نوع اتصالSC به SC
    شکل کانکتورداپلکس
    حالت فیبرMulti Mode
    نوع فیبرOM3
    حداکثر اتلاف جایگذاریکوچکتر یا مساوی 0.5dB
    حداقل اتلاف بازگشتیبزرگتر با مساوی 20dB
    حداقل شعاع خمش پیشنهادی40 میلی‌متر
    دمای عملکرد10- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد
    رنگ کابل
     
    رنگ کانکتور
     
    رنگ ارتباط کابل و کانکتورسیاه و قرمز
    استانداردهاISO/IEC 11801 : 2002, EN50173 -1 : 2002, ANSI TIA/EIA 568B
    نقد و بررسی خود را بنویسید
    • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    نقد و بررسی اجمالی پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC-SC داپلکس مالتی‌مود OM3 یا Brand-Rex SC-SC duplex multi mode OM3 patch cord

    پچ‌کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می‌شود و برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات در شبکه‌ی فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس SC به SC دارای کانکتور SC که مخفف کانکتور مشترک، کانکتور میدان یا کانکتور استاندارد است، می‌باشد. استفاده از کانکتور SC، در ارتباطات داده‌ها و مخابرات فیبر نوری بسیار شایع است. این نوع کانکتور از نوع فشار و کشش بوده و می‌تواند برای 1000 چرخه‌ی اتصال استفاده شود.پچ‌کورد برندرکس SC به SC، در کانکتور خود دارای قفل می‌باشد و کم هزینه بودن، سادگی و دوام از ویژگی‌های خاص این کانکتور است. پچ‌کورد نوری SC به طور گسترده‌ای در شبکه‌های فیبر نوری استفاده می‌شود و می‌تواند با اکسید زیرکونیوم و قاب پلاستیکی همراه باشد.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex LC-LC duplex multi mode OM3 patch cord:

    - بخار اندک، بدون هالوژن

    - 100 درصد تست شده

    - قطر هسته 50/125

    مشخصات محصول
    نوع اتصالSC به SC
    شکل کانکتورداپلکس
    حالت فیبرMulti Mode
    نوع فیبرOM3
    حداکثر اتلاف جایگذاریکوچکتر یا مساوی 0.5dB
    حداقل اتلاف بازگشتیبزرگتر با مساوی 20dB
    حداقل شعاع خمش پیشنهادی40 میلی‌متر
    دمای عملکرد10- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد
    رنگ کابل
     
    رنگ کانکتور
     
    رنگ ارتباط کابل و کانکتورسیاه و قرمز
    استانداردهاISO/IEC 11801 : 2002, EN50173 -1 : 2002, ANSI TIA/EIA 568B