بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌بندی‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    تولیدکننده: برندرکس (Brand-rex)

    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-LC داپلکس مالتی‌مود OM3

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به LC داپلکس مالتی‌مود OM3، دارای دو کانکتور LC داپلکس است و با طول های 1، 2، 3 و 5 متری عرضه می‌شود.
    کد محصول: OPT_BRX_OM3PC_LCLCMD
    شناسه جهانی کالا: HOPLCOM3010LC253, HOPLCOM3020LC253, HOPLCOM3030LC253, HOPLCOM3050LC253
    *

    نقد و بررسی اجمالی پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-LC داپلکس مالتی‌مود OM3 یا Brand-Rex LC-LC duplex multi mode OM3 patch cord

    پچ‌کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می‌شود و برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات در شبکه‌ی فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به LC دارای کانکتور LC که مخفف کانکتور لوسنت (Lucent) است، می‌باشد. کانکتور LC، از نوع فشار و چفت شدن بوده، دارای بدنه‌ی پلاستیکی و فرول با اندازه‌ی دقیق 1.25mm و با جنس سرامیکی است.  پچ‌کورد نوری برندرکس LC، یک نوع محبوب پچ‌کورد نوری است که فرم کوچکی دارد که باعث کاهش اشغال فضا می‌شود بنابراین به طور گسترده‌ای برای نصب و راه‌اندازی در قسمت‌های پرتراکم و کم‌حجم استفاده می‌شود. پچ‌کورد LC از یک فرول 1.25 میلی‌متر استفاده می‌کند، که به اندازه نصف پچ‌کورد ST است. این پچ‌کورد در وضعیت سینگل‌مود عملکرد بسیار خوبی دارد و مورد علاقه‌ی اکثر افراد است. پچ‌کورد LC با استانداردهای IEC و Telcordia، ANSI / EIA / TIA مطابقت دارد.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex LC-LC duplex multi mode OM3 patch cord:

    - بخار اندک، بدون هالوژن

    - 100 درصد تست شده

    - قطر هسته 50/125

    مشخصات محصول
    نوع اتصالLC به LC
    شکل کانکتورداپلکس
    حالت فیبرMulti Mode
    نوع فیبرOM3
    حداکثر اتلاف جایگذاریکوچکتر یا مساوی 0.5dB
    حداقل اتلاف بازگشتیبزرگتر با مساوی 20dB
    حداقل شعاع خمش پیشنهادی40 میلی‌متر
    دمای عملکرد10- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد
    رنگ کابل
     
    رنگ کانکتور
     
    رنگ ارتباط کابل و کانکتورسیاه و قرمز
    استانداردهاISO/IEC 11801 : 2002, EN50173 -1 : 2002, ANSI TIA/EIA 568B
    نقد و بررسی خود را بنویسید
    • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    نقد و بررسی اجمالی پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC-LC داپلکس مالتی‌مود OM3 یا Brand-Rex LC-LC duplex multi mode OM3 patch cord

    پچ‌کورد فیبر نوری، کابلی است که دو سر آن به کانکتور فیبر نوری وصل می‌شود و برای ایجاد ارتباط بین تجهیزات و قطعات در شبکه‌ی فیبر نوری مورد استفاده قرار می‌گیرد. پچ‌کورد فیبر نوری برندرکس LC به LC دارای کانکتور LC که مخفف کانکتور لوسنت (Lucent) است، می‌باشد. کانکتور LC، از نوع فشار و چفت شدن بوده، دارای بدنه‌ی پلاستیکی و فرول با اندازه‌ی دقیق 1.25mm و با جنس سرامیکی است.  پچ‌کورد نوری برندرکس LC، یک نوع محبوب پچ‌کورد نوری است که فرم کوچکی دارد که باعث کاهش اشغال فضا می‌شود بنابراین به طور گسترده‌ای برای نصب و راه‌اندازی در قسمت‌های پرتراکم و کم‌حجم استفاده می‌شود. پچ‌کورد LC از یک فرول 1.25 میلی‌متر استفاده می‌کند، که به اندازه نصف پچ‌کورد ST است. این پچ‌کورد در وضعیت سینگل‌مود عملکرد بسیار خوبی دارد و مورد علاقه‌ی اکثر افراد است. پچ‌کورد LC با استانداردهای IEC و Telcordia، ANSI / EIA / TIA مطابقت دارد.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex LC-LC duplex multi mode OM3 patch cord:

    - بخار اندک، بدون هالوژن

    - 100 درصد تست شده

    - قطر هسته 50/125

    مشخصات محصول
    نوع اتصالLC به LC
    شکل کانکتورداپلکس
    حالت فیبرMulti Mode
    نوع فیبرOM3
    حداکثر اتلاف جایگذاریکوچکتر یا مساوی 0.5dB
    حداقل اتلاف بازگشتیبزرگتر با مساوی 20dB
    حداقل شعاع خمش پیشنهادی40 میلی‌متر
    دمای عملکرد10- تا 70 درجه‌ی سانتی‌گراد
    رنگ کابل
     
    رنگ کانکتور
     
    رنگ ارتباط کابل و کانکتورسیاه و قرمز
    استانداردهاISO/IEC 11801 : 2002, EN50173 -1 : 2002, ANSI TIA/EIA 568B