بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌بندی‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    تولیدکننده: برندرکس (Brand-rex)

    پچ‌پنل فیبر نوری برندرکس برای آداپتور SC سیمپلکس سینگل‌مود

    برای قیمت، تماس بگیرید
    پچ‌پنل فیبر نوری برندرکس برای آداپتور SC سیمپلکس سینگل‌مود با تمرکز بر قابلیت‌های سهولت استفاده و در دسترس بودن طراحی شده‌ است و امکان دسترسی به حداکثر 24 اتصال فیبر نوری را برای هر دستگاه فراهم می‌کند.
    کد محصول: OPT_UPP_24SCSS01
    شناسه جهانی کالا: FPCC1SXSM24SC2

    نقد و بررسی اجمالی پچ‌پنل برندرکس برای آداپتور SC سیمپلکس سینگل‌مود (Brand-Rex unloaded panel for up to 24 SC simplex singlemode adapters)

    پچ‌پنل فیبر نوری برندرکس به منظور بهینه‌سازی مدیریت داخلی فیبر و افزودن چگالی فیبر بیشتر از جنس فولاد با رنگ پودری سیاه ساخته شده است. کم‌عمق بودن پچ‌پنل فیبر نوری برندرکس اجازه می‌دهد تا در اکثر رک‌های استاندارد و محفظه‌های دیواری نصب شود. شکاف‌های موجود در پایه‌ی ‌پچ‌پنل، امکان تنظیمات مدیریت فیبر دلخواه و ایمن‌سازی بیشتر را برای کابل‌های ورودی فراهم می‌آورد.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex unloaded panel for up to 24 SC simplex singlemode adapters:

    - سینی کشویی برای دسترسی آسان با قابلیت باز شدن سریع نگه‌دارنده‌ها

    - موقعیت آداپتور قابل تنظیم

    - وزن سبک برای کاهش استرس در ریل‌های نصب در رک

    - مناسب جهت نصب در محفظه‌های کم‌عمق به دلیل وجود براکت‌های قابل تنظیم که امکان ایجاد حداقل عمق 237 میلی‌متر را دارند.

    - سوراخ‌هایی برای نصب آسان کابل

    - شکاف‌های بلند در پایه پنل، امکان تنظیمات مدیریت فیبر دلخواه و ایمن‌سازی اضافی برای کابل‌های ورودی را فراهم می‌کند.

    - پنل جلویی شامل یک نوار شناسایی پورت است.

    - مناسب برای هر دو نوع کابل فیبر Blolite و معمولی

    - امکان قرار دادن حداکثر 24 آداپتور SC simplex singlemode

    - این پچ‌پنل به صورت Preloaded (همراه با آداپتورهای جایگذاری شده) و Unloaded (بدون آداپتور) عرضه می‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

    مشخصات محصول
    نوع آداپتورSC Simplex
    حالت فیبرSinglemode
    تعداد فیبر نوری24 فیبر
    جنسفولاد
    رنگ
     
    ابعاد1 یونیت با ابعاد 482x237x44 میلی‌متر
    وزن3200 گرم
    نقد و بررسی خود را بنویسید
    • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    نقد و بررسی اجمالی پچ‌پنل برندرکس برای آداپتور SC سیمپلکس سینگل‌مود (Brand-Rex unloaded panel for up to 24 SC simplex singlemode adapters)

    پچ‌پنل فیبر نوری برندرکس به منظور بهینه‌سازی مدیریت داخلی فیبر و افزودن چگالی فیبر بیشتر از جنس فولاد با رنگ پودری سیاه ساخته شده است. کم‌عمق بودن پچ‌پنل فیبر نوری برندرکس اجازه می‌دهد تا در اکثر رک‌های استاندارد و محفظه‌های دیواری نصب شود. شکاف‌های موجود در پایه‌ی ‌پچ‌پنل، امکان تنظیمات مدیریت فیبر دلخواه و ایمن‌سازی بیشتر را برای کابل‌های ورودی فراهم می‌آورد.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex unloaded panel for up to 24 SC simplex singlemode adapters:

    - سینی کشویی برای دسترسی آسان با قابلیت باز شدن سریع نگه‌دارنده‌ها

    - موقعیت آداپتور قابل تنظیم

    - وزن سبک برای کاهش استرس در ریل‌های نصب در رک

    - مناسب جهت نصب در محفظه‌های کم‌عمق به دلیل وجود براکت‌های قابل تنظیم که امکان ایجاد حداقل عمق 237 میلی‌متر را دارند.

    - سوراخ‌هایی برای نصب آسان کابل

    - شکاف‌های بلند در پایه پنل، امکان تنظیمات مدیریت فیبر دلخواه و ایمن‌سازی اضافی برای کابل‌های ورودی را فراهم می‌کند.

    - پنل جلویی شامل یک نوار شناسایی پورت است.

    - مناسب برای هر دو نوع کابل فیبر Blolite و معمولی

    - امکان قرار دادن حداکثر 24 آداپتور SC simplex singlemode

    - این پچ‌پنل به صورت Preloaded (همراه با آداپتورهای جایگذاری شده) و Unloaded (بدون آداپتور) عرضه می‌‌‌‌‌‌‌‌شود.

    مشخصات محصول
    نوع آداپتورSC Simplex
    حالت فیبرSinglemode
    تعداد فیبر نوری24 فیبر
    جنسفولاد
    رنگ
     
    ابعاد1 یونیت با ابعاد 482x237x44 میلی‌متر
    وزن3200 گرم