بستن
(0) مورد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌بندی‌ها
    فیلترها
    اولویت‌ها
    جستجو
    تولیدکننده: برندرکس (Brand-rex)

    آداپتور برندرکس سینگل‌مود SC داپلکس

    برای قیمت، تماس بگیرید
    آداپتور برندرکس سینگل‌مود SC داپلکس، از بدنه‌ی پلیمری با اسلیوهای تراز دقیق تشکیل شده است و جنس اسلیوها از سرامیک است.
    کد محصول: OPT_ADP_SCSD01

    نقد و بررسی اجمالی آداپتور فیبر نوری برندرکس سینگل‌مود SC داپلکس (Brand-Rex SC Duplex Singlemode Fiber Optic Adapter)

    آداپتور فیبر نوری، که گاهی اوقات به آن کوپلر نیز می‌گویند، وسیله‌ی کوچکی است که برای خاتمه یا پیوند کابل‌ها یا اتصالات فیبر نوری بین دو خط فیبر نوری طراحی شده است. با اتصال دقیق دو اتصال‌دهنده، آداپتورهای فیبر نوری اجازه می‌دهند تا منابع نور با بیشترین میزان ممکن و کمترین مقدار اتلاف انتقال پیدا کنند.

    آداپتور Brand-Rex SC Duplex Singlemode از یک مونتاژ داخلی پلیمری مجهز به مکانیسم تراز دقیق با بدنه بیرونی تولید شده از یک ماده پلیمری ساخته شده است و ترکیبی از یک اسلیو تراز دقیق از جنس سرامیک و یک محفظه‌ی پلیمری، عملکرد مکانیکی و نوری طولانی‌مدت را فراهم می‌کند.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex SC Duplex Singlemode Fiber Optic Adapter:

    - طراحی قدرتمند

    - کارایی قابل اعتماد

    - تراز دقیق

    - عملکرد عالی نوری و مکانیکی

    - درپوش محافظ گرد و غبار استاندارد

    مشخصات محصول
    نوع اتصالSC به SC
    شکل بدنهداپلکس
    حالت فیبرSinglemode
    جنس اسلیوسرامیکی
    اتلاف جایگذاریحداکثر 0.1dB
    رنگ
     
    وزن9 گرم
    نقد و بررسی خود را بنویسید
    • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
    *
    *
    • بد
    • عالی
    *
    *
    *

    نقد و بررسی اجمالی آداپتور فیبر نوری برندرکس سینگل‌مود SC داپلکس (Brand-Rex SC Duplex Singlemode Fiber Optic Adapter)

    آداپتور فیبر نوری، که گاهی اوقات به آن کوپلر نیز می‌گویند، وسیله‌ی کوچکی است که برای خاتمه یا پیوند کابل‌ها یا اتصالات فیبر نوری بین دو خط فیبر نوری طراحی شده است. با اتصال دقیق دو اتصال‌دهنده، آداپتورهای فیبر نوری اجازه می‌دهند تا منابع نور با بیشترین میزان ممکن و کمترین مقدار اتلاف انتقال پیدا کنند.

    آداپتور Brand-Rex SC Duplex Singlemode از یک مونتاژ داخلی پلیمری مجهز به مکانیسم تراز دقیق با بدنه بیرونی تولید شده از یک ماده پلیمری ساخته شده است و ترکیبی از یک اسلیو تراز دقیق از جنس سرامیک و یک محفظه‌ی پلیمری، عملکرد مکانیکی و نوری طولانی‌مدت را فراهم می‌کند.

    ویژگی‌های کلیدی Brand-Rex SC Duplex Singlemode Fiber Optic Adapter:

    - طراحی قدرتمند

    - کارایی قابل اعتماد

    - تراز دقیق

    - عملکرد عالی نوری و مکانیکی

    - درپوش محافظ گرد و غبار استاندارد

    مشخصات محصول
    نوع اتصالSC به SC
    شکل بدنهداپلکس
    حالت فیبرSinglemode
    جنس اسلیوسرامیکی
    اتلاف جایگذاریحداکثر 0.1dB
    رنگ
     
    وزن9 گرم